Oct15

Sukeldumine-maailma parim stressimaandaja

Kui aknast välja vaadata, siis võiks ju arvata, et sukeldumisega selleks aastaks on lõpetatud. Nii see aga tegelikult pole. Ees on küll pikk ja pime sügis, kuid kaugel see kevadki pole. Aga enne seda on uskumatult hea võimalus teha kursus kahes jaos; siin kalli kodumaa halluses teeme ära teooriatunnid. Peale seda läheme basseini ja saame esimesed kogemused veealusest maailmast. Selle rahust ja vaikusest. Sellega loomulikult kursus ei piirde. Kõige tähtsam on alles ees-avavee tunnid. Tegelikult on nende tegemiseks lausa kolm võimalust: kuumaverelised saavad võimaluse veel selle aastanumbri sees tunnid meie juba jahenevates vetes ära teha. Teine võimalus on teha tunnid kohe kevadel, et suvel kallist sukeldumisaega kursuste peale mitte kulutada.

Kõige parem võimalus on aga teha avavee tunnid soojal maal. Rühm meie klubi liikmeid plaanib sõita veebruari teisel poolel Taimaale sukelduma. Ja selle reisi ajal on võimalik ära teha ka nõutud avavee sukeldumised. Ja kohe avaneb ka võimalus liituda meie sukeldumissafariga Similani saarte ümbrusesse.

Nii et mõelge järgi, kas on ikka tark tegu istuda kodus ja oma ilus elu lihtsalt mööda lasta. Või on hoopis lahedam võimalus liituda sukeldujate mõnusa selstkonnaga ja nautida maailmamere kõiki vaatamisväärsusi ükskõik kus maailma otsas. Elu ei oota. Ta tahab elamist!

Postitas Terje

Comments are closed.