Kursused

Mis on ühist kaladele silma vaatamisel ja kaaluta olekul?

Kas oskate ette kujutada, mis tunne on vee all hingata?

Vastused neile ja paljudele teistele põnevatele küsimustele saate vaid ise vee alla minnes!
Küsimusele, mis on sukeldumine, võib vastata mitmeti. Sukeldumine on ujumine ja hingamine vee all; sukeldumine on võimalus veeta stressivaba aega ja tunda end kalana; sukeldumine on ajalugu ja põnevus, mis on põimunud lõputute suust suhu levivate muinasjuttudega tohututest aaretest.
Sukeldumine sobib kõigile. See pole ainult noorte ja väljavalitute ala. Sukeldumisega saab tegeleda alates 10. eluaastast seni kuni tahtmist ja tervist on. Sukelduda võib lihtsalt mõnusaks ajaveetmiseks paar korda aastas. Sukeldumisest võib aga ka saada elustiil.

Sukeldumine pakub erinevatele huvigruppidele erinevaid võimalusi.

Kes otsib rahu ja vaikust, see leiab seda mõnusalt lõõgastavas veealuses maailmas kõige kaunimates looduslikes kohtades. Kes otsib ekstreemsusi ja adrenaliini, see peaks proovima midagi põnevat, näiteks vrakisukeldumist. Kes otsib lahedat seltskonda, siis seda leiab alati teiste sukeldujatega koos aega veetes.

Sukeldumist on võimalik harrastada peaaegu et igal pool maailmas. Sinu kätes on võimalus muuta oma puhkusereis põnevamaks ja mitmekesisemaks , kui võtate soojale maale sõites plaani päevased sukeldumisreisid. Viimastel aegadel on aga palju populaarsust võitnud nädalased sukeldumissafarid. Nendest on kujunenud 7 päeva vältavad peod väikeste sportlike vahepaladega sukeldumiste näol.

Niisiis, igaüks leiab sukeldumisest enda jaoks midagi hingelähedast; kas siis lõõgastava puhkuse, väsitava trenni või siis adrenaliinilaksu! Ja seda kõike vastavalt Teie soovidele!

Laste sukeldumisring “Hülgepojad”

Ringi eesmärgiks on äratada lastes tõsisem huvi veega seotud tegevuste vastu, nagu seda on ujumine ja sukeldumine. Lisaks sellele tahame lastele õpetada, kuidas vees ja vee läheduses käituda, kuidas reageerida ohtudele ja erinevaid olukordi lahendada.  Lapsed õpivad sukelduma. See on rahustav tegevus ja sobib ideaalselt perekondlikuks hobiks.

 

Proovisukeldumine

Inimest on alati huvitanud kõik müstilised ja argielust kauged tegevused. 
Olgu see siis lendamine, mägedes ronimine või vee alla minek. Suuremat osa inimestest hoidub vee alla minemisest mitte huvi puudus vaid hirm tundmatuse ees. Kui sellest üle saab, siis edasine on ainult organiseerimise küsimus…

 

 Open Water Diver ehk sukeldumise algkursus

OWD kursus on tegelikult Teie esimene samm tutvumisel ülipõneva ja samas nii suurt vaimset naudingut pakkuva vaba aja veetmise suunas. Kursus kujutab ennast algkursust, mis õpetab selgeks põhitõed sukeldumise kohta nii teoorias kui ka praktikas.

 


 Advanced Open Water Diver

Kui osalete sellel kursusel, siis tähendab, et olete edukalt sooritanud sukeldumise algkursuse ja mis kõige tähtsam; veealune maailm on jätnud Teile kustumatu mulje ja nüüd soovite enda sukeldumisoskusi paremuse poole lihvida.
Padi AOWD kursus sisaldab 5 erinevat sukeldumist, millest kaks on eelnevalt kindlaks määratud: sügavsukeldumine ja veealune orienteerumine.

 

Emergency First Response

Meie elu on täis ootamatuid sündmusi. Kunagi ei tea, millal satute olukorda, kus on vaja kellelgi meditsiinilist abi osutada. Tihti jääb aga tegutsemine selle taha, et ei osata abi anda. PADI EFR kursus on lihtne ülevaade sellest, kuidas hädasse sattunut aidata. Õpitakse tegema kunstlikku hingamist ja südame massaazi, lisaks sellele õpime ka haavu siduma ja lihtsat lahast tegema.

 

Rescue Diver

PADI Rescue Diver koolitus õpetab meid märkama võimalikke probleeme ning aitab neile lahenduse leida. Tegemist on tõsise, vajaliku ja huvitava kursusega, mille käigus muutub sinu suhtumine sukeldumisse ja selle turvalisusesse. Sa hakkad täheldama ohumärke, millest varem vaid mööda vaatasid. PADI Rescue Diver kursus sulle juurde enesekindlust, oskusi ja ka kogemusi.

 

Divemaster

Divemasteri kursusele tulevad sukeldujad väga erinevatel põhjustel. Kes tahab lihtsalt oma teadmisi ja oskusi arendada, kes tuleb sellepärast, et sõber tuli. Palju on aga selliseid, kes näevad selles võimalust muuta oma elu. Divemasteri paberitega on Teil ju võimalus minna tööle millisesse sukeldumiskeskusesse iganes. Mitte et selle tööga nüüd ruttu rikkaks saaks, vaid see on selline töö, kus tegelikult puudub rutiin. Ja mis kõige tähtsam; tööl saab käia shortsides.

 

Algavad kursused