Advanced Open Water Diver

Meil on aeg teid õnnitleda! Kui osalete sellel kursusel, siis tähendab, et olete edukalt sooritanud sukeldumise algkursuse ja mis kõige tähtsam; veealune maailm on jätnud Teile kustumatu mulje ja nüüd soovite enda sukeldumisoskusi paremuse poole lihvida.
PADI Advanced Open Water Diver (AOWD) kursus sisaldab 5 erinevat sukeldumist, millest kaks on eelnevalt kindlaks määratud: sügavsukeldumine ja veealune orienteerumine.  Lisaks neile kahele võite järgnevate seast kolm sukeldumist ise vabalt valida.

Sügavsukeldumine

 

 

Paadisukeldumine
Vrakisukeldumine
Öösukeldumine
Allveefotograafia
Ujuvuse seadmine (PPB)
 Kuiva ülikonnaga sukeldumine
Hoovusesukeldumine(kahjuks ei ole Eestis võimalik)
 Rikastatud õhuga sukeldumine
 Naturalist
Otsimine ja tõstmine

 

Tavaliselt teeme tutvust vrakisukeldumisega, mida vabalt võib nimeteda Eesti sukeldumise eripäraks. Võimalus on proovida paljukiidetud öösukeldumist.  Enda ees mustendavat veepinda vaadates ei oska te arvatagi, et taskulambi vihu sees näete veealust maailma täiesti uues valguses. Neile, kellel huvi aastaringselt Eestis sukelduda pakume võimalust proovida kuivaülikonnaga sukeldumist.

Advanced Open Water Diver kursusel osalemiseks pead sa olema vähemalt 12 aastat vana ja eelnevalt läbinud OWD kursuse. AOWD kursus annab juurde kogemusi ja enesekindlust järgmisteks sukeldumisteks.

Kursuse läbinud saavad eluaegse litsentsi, mis lubab sukelduda kuni 30 meetri sügavuseni.

Allvee fotografeerimineKursuse hind 300€