Divemaster

Divemasteri kursusele tulevad sukeldujad väga erinevatel põhjustel. Kes tahab lihtsalt oma teadmisi ja oskusi arendada, kes tuleb sellepärast, et sõber tuli. Palju on aga selliseid, kes näevad selles võimalust muuta oma elu. Divemasteri paberitega on Teil ju võimalus minna tööle millisesse sukeldumiskeskusesse iganes. Mitte et selle tööga nüüd ruttu rikkaks saaks, vaid see on selline töö, kus tegelikult puudub rutiin. Ja mis kõige tähtsam; tööl saab käia shortsides.

Kursus ei ole just kergete killast ja just see muudab selle huvitavaks. Peab pingutama, et kõigile nõudmistele vastata. Eelduseks kursuse läbimiseks on päris mitmeid. Näiteks peab oskama hästi ujuda. Kursus hõlmab 12 teooriaosa. See hõlmab igakülgset teavet sukeldumise ja kõige selle tegevusega seotu kohta. Lisaks teooriale on suur ja päris mahukas hulk praktikat. Lühidalt öeldes õpitakse olema teistele eeskujuks ja abiks.

Lisaks eespool kirjeldatud kursustele on võimalik teha veel ka spetsiaalkursusi, nagu näiteks sukeldumine rikastatud õhuga, sügavsukeldumine või kuiva ülikonna kursus. Kõik lisakursused lihvivad meie sukeldumisoskusi ja annavad oskuse näha erinevate teemasukeldumiste nüansse.

Kõik on teretulnud veealusesse maailma!